Že by administrátor???
Že by administrátor???
Zde může být text o autorovi
Odkazy na jednotlivé etapy tour
- výborný nápad Martina, že prý za týden málo km, tak přesun na start do Oldřichova ze Šestek, a to přes pivovar Svijany, pivovar Konrád a minipivovar Vendelín.
- 1. etapa z Jizerek do Krkonoš, krásnými a někdy náročnějšími lesními cestami a samozřejmě přes pivovar v Harrachově.
- 2. etapa z Horního Vrchlabí po super večerní návštěvě dvou pivovárků(Hendrych a Pivovarská bašta, kde byla i půlnoční prohlídka s výkladem), pak přes pivovar Trutnov, trochou kultury v Babiččině údolí a kvůli Martinovi se zajížďkou do Šestajovic u v.n. Rozkoš, kde je hezké muzeum motocyklů.
- 3. etapa s pěkným výšlapem na Masarykovu chatu, pak podél hranic i na polské straně přes Králíky, kde mi končí trasování do díry v Hanušovicích, kde nám kleklo zajištěné ubytování, takže pivko v pivovarské hospodě a došlap na hotel v Pustých Žibřidovicích.
- 4. etapa přes minipivovar Kolštejn, Lázně Jeseník a tamním balneo(super na unavené nohy), pak výšlap na Rejvíz, přes Město Albrechtice do vesničky Linhartovy, se zajištěným domácím ubytováním u kamaráda, vč. super domácí stravou a slivovicí a také večerní prohlídkou místního zámku.
- 5. etapa s končící hezkou krajinou, již převážně po silnicích, tak aspoň přes pivovary v Opavě, Hlučíně, Bohumíně a Karviné, až do krásného ubytování v Rybím domě.
- 6. a poslední etapa přes ne moc hezká města, zase po silnicích až do krásné přírody na Trojmezí ČR/PL/SK a pak do Mostů u Jablunkova-ubytování(hrůza).
Po přihlášení oprávněné osoby lze editovat tyto stránky
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one